Введення символу нескінченності в математичному сенсі в його сучасному вигляді належить англійському математику Валлісу, який вперше використав цей символ у своєму трактаті 1655 «Про конічні перетини» (лат. De sectionibus conicis).
У своїй книзі Валліс ніяк не пояснив вибір цього символу для позначення нескінченності, за деякими припущеннями, це міг бути варіант запису числа1000 римськими цифрами (спочатку виглядала якCIƆ , або CƆ ), або букви омега (ω) — останньої букви грецького алфавіту.
Багато сучасних великих компаній використовують символ нескінченності в своїх корпоративних логотипах, зокрема, Infiniti, Room for PlayStation Portable, Microsoft Visual Studio, CoorsTek та інші.
Леонард Ейлер використовував особливий, відкритий варіант символу нескінченності для того, щоб позначити «абсолютну нескінченність» (лат. absolutus infinitus).
В сучасній містиці символ нескінченності нерідко ототожнюється з образом Уробороса — змії, яка поїдає власний хвіст.
Символ нескінченності в даний час став популярним елементом графічного дизайну. Наприклад, це зображення є основним на прапорі канадських метисів, під яким прихильники Північно-західної компанії виступили в битві біля семи дубів.Багато сучасних великих компаній використовують символ нескінченності в своїх корпоративних логотипах, зокрема, Infiniti, Room for PlayStation Portable, Microsoft Visual Studio, CoorsTek та інші.
Корисна інформація.
ОтветитьУдалитьДякую, Олена, в математиці багато символів і у всіх є своя історія
УдалитьДуже цікаво!
ОтветитьУдалитьДякую за теплі слова
УдалитьДякую.Цікаво.
ОтветитьУдалитьДякую, Нонна, математики ще святкують день числа "Пі"
Удалить